Контраст
Шрифт

Житлова комісія

До уваги осіб, звільнених у запас (відставку), осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та працівників системи ДСНС України, які перебувають на квартирному обліку при Головному управлінні ДСНС України у Житомирській області.

Відповідно до вимог пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.1984 р. № 470, підприємства, установи, організації щороку у період з 1 жовтня по 31 грудня проводять перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

З огляду на що особи звільнені у запас (відставку), особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та працівники системи ДСНС України, які перебувають на квартирному обліку при Головному управлінні ДСНС України у Житомирській області, зобов'язані подавати до Житлової комісії довідку про реєстрацію місця проживання особи, а також інші документи, що необхідні для проведення інвентаризації, у вищезазначений період.

У разі змін, що стосуються питань квартирного обліку, відповідні підтверджуючі документи разом із заявою про приєднання до матеріалів справи подаються до Житлової комісії у десятиденний строк.

 

СПИСКИ ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ:
  • СПИСОК ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ (ПЕРШОЧЕРГОВО)
  • СПИСОК ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ (ЗАГАЛЬНА ЧЕРГА)

 

У зв'язку з інвентаризацією (перереєстрацією) квартирних справ, списки осіб, які перебувають на квартирному обліку, тимчасово недоступні!