Житомир: відбулася семінар-нарада з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства та підсумків роботи наглядового блоку підрозділів ДСНС області

clock
28.11.2023 14:57

28 листопада під керівництвом заступника начальника Головного управління ДСНС України у Житомирській області з питань запобігання надзвичайним ситуаціям Олександра Кравця проведено розширену семінар-нараду з начальницьким складом, в тому числі з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду у сфері  цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у містах та районах області. На нараді підбито підсумки роботи у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям за 11 місяців поточного року.

Також в офлайн та онлайн форматах фахівцям ДСНС роз’яснено практичне застосування нормативно-правових актів, розпорядчих документів у галузі запобігання проявам корупції. Участь у розширеній семінар-нараді взяли співробітники спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції Житомирської обласної прокуратури та управління стратегічних розслідувань в Житомирській області департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції.

Присутні мали змогу поспілкуватися зі спеціалістами у режимі «запитання-відповідь». Запрошені фахівці надали змістовну інформацію щодо вимог Закону України «Про запобігання корупції», а також  передбаченої чинним законодавством відповідальності за його порушення.

Запрошені спеціалісти надали рекомендації та відповіли на запитання стосовно своєчасного заповнення електронних декларацій, суттєвих змін до майнового стану, відкриття валютних рахунків у банках не резидентах суб’єктами декларування та членів їх сімей, тощо.

ГУ ДСНС України

у Житомирській області

01.jpg

02.jpg

04.jpg

05.jpg

010.jpg

011.jpg

Схожі матеріали