Житомир: психологині Головного управління ДСНС в області взяли участь у психологічному тренінгу «Ти як?» щодо питань ментального здоров’я журналістської спільноти

clock
09.02.2024 16:47

9 лютого у прес-центрі Житомирської обласної військової адміністрації в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» відбувся тренінг з пошуку ресурсів на подолання стресостійкості. Учасниками заходу стали журналісти різних засобів медіа та силових структур обласного центру, які в умовах воєнного стану, перебуваючи в осередку надзвичайних подій та ситуацій, стикаються з перевантаженням свого особистого емоційного стану. Фахівчині «Фонду Маша» провели тренінг з пошуку ресурсних каналів за ресурсноорієнтованою моделлю стресодолання «BASIC Ph», де кожен учасник зміг віднайти для себе свій канали сили та відновлення.

Психологині Головного управління ДСНС в області, навчали журналістів як зрозуміти природу стресової події, як реагує наш мозок на неї та які техніки використовувати для стабілізації свого емоційного стану.

Наприкінці заходу радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань та ментального здоров’я, координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Ірина Гладка щиро подякувало його організаторам та учасникам і зазначила, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку – психічне здоров’я кожного індивіда важливе для всього суспільства.

ГУ ДСНС України

у Житомирській області

Схожі матеріали