Житомир: на базі Класу безпеки навчаємо підростаюче покоління азам безпеки (ВІДЕО)

clock
07.06.2023 11:07

Напередодні літніх канікул одним із пріоритетних напрямків діяльності рятувальників є навчання малечі основним правилам безпечної життєдіяльності. Так, 7 червня в Класі безпеки, що створений на базі пожежно-рятувального підрозділу, для учнів ліцеїв №22 та №24 м. Житомир фахівці ДСНС разом із представниками Червоного Хреста провели для малечі пізнавальні заходи.

У супроводі надзвичайників діти вчилися безпеці у побуті, дізнавалися, як запобігти вогняному лиху та що робити, коли біда вже сталася. А ще засвоювали правила поводження з вибухонебезпечними предметами, вчилися розпізнавати боєприпаси за зовнішніми ознаками. Дітям пояснювали, де найімовірніше їх можна зустріти, та як поводитися, у разі зустрічі з однією з таких небезпечних знахідок.

За допомогою іграшкових вогнегасників вони ліквідовували умовну пожежу та розміновували мінне поле справжнім металошукачем.

Також під час гри учням розповіли про правила дорожнього руху та про безпечне дозвілля біля водойм. А ще малеча оволоділа технікою надання першої невідкладної допомоги при кровотечі та при зупинці серця.

Наостанок організатори підготували для школярів надзвичайно цікаву та веселу руханку «Повітряна тривога». Разом із рятувальниками дітвора ні тільки танцювала, а й вивчала як діяти на випадок тривоги. На жаль, набутті знання відразу стали у нагоді. Адже за декілька хвилин до завершення уроку пролунала справний сигнал тривоги. Однак діти не розгубилися, не панікували, а використали всі знання, що вони отримали сьогодні на уроці – швидко зібралися та пройшли в безпечне місце – найближче укриття.

Повчальний захід рятувальники провели сьогодні і в Житомирському садочку №3. Завдяки чому діти чітко засвоїли правило – нічого не чіпати на вулиці, у транспорті, будь-де поза власною оселею, адже в такий тяжкий та небезпечний час вибухівку можуть замаскувати під цілком невинні речі – іграшки, гаманці тощо.

ГУ ДСНС України

у Житомирській області

Схожі матеріали