Відтепер Звягельська територіальна громада теж має Клас безпеки

clock
08.06.2023 13:57

8 червня у гімназії № 6 урочисто відкрили перший клас безпеки у закладах освіти Звягельської міської територіальної громади та вже дев’ятий за рахунком клас безпеки у Звягельському районі.

Даний безпековий простір облаштували з метою навчання школярів правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

І вже сьогодні було проведено перше ознайомче заняття для учнів 4-го класу гімназії. В зоні «Пожежній» діти дізналися, що палаючі електроприлади не можна гасити водою, із задимленого приміщення потрібно вибиратися повзком і, що рятувальників потрібно викликати за номером «101». В зоні «мінної безпеки» школярі вивчили та запам’ятали основні правила, що допоможуть їм врятувати життя: будь уважним, не чіпай, відійди та зателефонуй на номер «101» або «102». А от психолог навчального закладу розповіла про зону психологічного розвантаження та розповіла дітям як контролювати свої емоції у надзвичайних ситуаціях.

До заходу крім рятувальників долучились й представники Звягельської міськрайонної організації Товариства Червоного хреста України, які продемонстрували на манекені порядок надання потерпілому домедичної допомоги.

На завершення та для закріплення усіх отриманих знань сьогодні перед гімназистами виступила Дружина юних рятувальників навчального закладу, яка ще раз нагадала малечі основні правила безпечного життя.

ГУ ДСНС України

у Житомирській області

Схожі матеріали