Контраст
Шрифт

Рятувальники Житомирщини нагадують правила безпеки у літній період

clock
08.06.2023 17:09

У зв’язку зі збільшенням температурного режиму зростає загроза виникнення пожеж в природних екосистемах. З метою недопущення загорянь в лісах, паркових зонах та безпечної поведінки на воді рятувальники активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Зокрема, 8 червня, у м. Коростишів Житомирського району та неподалік від с. Дубовий Гай Овруцької територіальної громади Коростенського району співробітники ДСНС спільно з лісівниками провели профілактичний рейд серед населення. Фахівці нагадали громадянам, що розпалювати багаття у парках можна лише у спеціально відведених та обладнаних місцях. Особливу увагу вони акцентували на тому, щоб люди не залишали вогнище без нагляду, не допускали дитячих пустощів з вогнем тощо.

Рятувальникам вдалося поспілкуватись також із відпочивальниками про безпеку на воді та вкотре нагадати їм правила, що можуть зберегти життя. Окремо вони звернулися до батьків, які відпочивали поблизу водойм з дітьми, наголосивши на необхідності постійного контролю за малечею, оскільки їхня поведінка часто є непередбачуваною, а під час купання на водоймах це особливо небезпечно. 

Також співробітники ДСНС роздали громадянам інформаційно-просвітницькі листівки із правилами безпеки та порядком дій у разі небезпечних ситуацій.

Аналогічний захід провели сьогодні юні рятівники Чуднівського ліцею спільно з представниками національної поліції та ДСНС. Спільно вони закликали населення дотримуватись правил відпочинку біля водойм. 

ГУ ДСНС України у Житомирській області

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Схожі матеріали