Контраст
Шрифт

Фахівці ДСНС провели обстеження підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони

clock
07.06.2023 16:37

У період 5-6 червня робоча група Головного управління ДСНС в області провела обстеження підрозділів місцевої пожежної охорони, що розташовані на території Житомирського та Коростенського районів. Така робота проводилася з метою координації та контролю за діяльністю визначених підрозділів місцевої і добровільної пожежної охорони, а також щодо проходження підготовки (перепідготовки) навчання, медичного огляду, страхування членів підрозділів, справності пожежної або пристосованої техніки, обладнання, відповідності приміщень пожежних депо тощо.

Так, в ході обстежень відбулися робочі зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування. У свою чергу з керівниками обговорювалися зміни в нормативних законодавчих актах та наголошувалося на важливості і необхідності функціонування місцевих підрозділів пожежної охорони.

Основними завданнями таких пожежно-рятувальних підрозділів є забезпечення пожежної безпеки, запобігання виникненню пожеж та нещасним випадкам на них, гасіння пожеж, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також надання допомоги в ліквідації наслідків інших надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України

у Житомирській області

0001.jpg

0002.jpg

0003.jpg

0004.jpg

0005.jpg

0006.jpg

0007.jpg

0008.jpg

0009.jpg

0010.jpg

Схожі матеріали