Контраст
Шрифт

Безпека громадян – найголовніше завдання рятувальників

clock
30.01.2024 14:08

З початку цього року в області виникло 67 пожеж через недотримання правил безпеки під час опалювального сезону. У більшості випадків займання трапляються з вини самих громадян. Адже слідкувати за обігрівальними приладами та опалювальними печами, не перевантажувати електромережу тощо – це обов’язок саме мешканців будинків. 

Аби попередити загоряння у житловому секторі, 30 січня рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання одночасно в двох населених пунктах області, зокрема в с. Будки Олевської громади та в м. Житомир.

Фахівці наголосили, що перед початком опалювального сезону всі печі мають бути відремонтовані й ретельно перевірені, а безпосередньо під час опалення домівок — очищати димарі від сажі. Щоб уникнути біди, не слід залишати без нагляду розтоплені печі та перегрівати їх, а також не експлуатувати без протипожежної розділки. 

Вогнеборці обійшли сьогодні загалом 32 будинки та проінструктовали 63 людини. Основну увагу приділяли багатодітним родинам, оселям одиноких пристарілих осіб, а також господарям, які зловживають алкоголем.

ГУ ДСНС України

у Житомирській області

img-4995.jpg

img-5003.jpg

img-5004.jpg

img-5005.jpg

img-5006.jpg

Схожі матеріали