Андрушівські рятувальники — переможці другого дня Чемпіонату Житомирщини з пожежно-прикладного спорту пам'яті Володимира Герговського

clock
08.06.2023 13:43

8 червня у Житомирі пройшов заключний день Чемпіонату області з пожежно-прикладного спорту пам’яті Володимира Герговського. Упродовж двох днів учасники змагалися між собою після річної перерви, пов'язаної з повномасштабним вторгненням росії в Україну. Сьогодні медалі виборювали спортсмени-рятувальники професійних пожежних постів і частин, що у переважній більшості дислокуються в селищах міського типу. Понад 100 учасників у двадцяти командах прибули до Житомира позмагатись з колегами за першість. 

Для учасників другого дня Чемпіонату передбачено 4 етапи випробувань, що наближені до реальних складнощів у ліквідації пожеж. Так, спортсмени долали 100-метрову смугу з перешкодами. За допомогою висувної драбини здіймалися на 3-ий поверх навчальної вежі. У пожежній естафеті «4х100 м» учасники долали спортивний будиночок, паркан, бігли по колоді, на ходу з’єднували пожежні рукави та гасили вогнегасником противень, що палав. Завершувало змагання – бойове розгортання від пожежної мотопомпи з подачею води в умовні осередки займання. 

За підсумками сьогоднішнього дня змагань перемогу та перехідний кубок здобули рятувальники 5-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Андрушівка, срібло виборола 4 ДПРЧ м. Бердичів, а замкнули трійку призерів романівські спортсмени-рятувальники з 26 ДПРЧ. 

За традицією свій втішальний приз отримала і команда, що посіла останнє місце у загальнокомандному заліку — 33 ДПРП с. Бараші. Спортсменам посту вручили мішок борошна, щоб вони упродовж року набралися сил та показали кращі результати на наступному Чемпіонаті Житомирщини з пожежно-прикладного спорту. 

Загалом у чотирьох етапах випробувань призові місця визначилися наступним чином:

Подолання 100-метрової смуги з перешкодами: 1 – Андрій Пономаренко (37 ДПРП м. Коростень); 2 – Іван Бутрик (28 ДПРЧ смт Іршанськ); 3 – Богдан Богатюк (32 ДПРП смт Миропіль). 

Підйом по висувній драбині на 3-ий поверх навчальної башти: 1 – 27 ДПРЧ смт Пулини; 2 – 31 ДПРП смт Бучмани; 3 – 34 ДПРП смт Іванопіль. 

Пожежна естафета 4х100 м: 1 – 26 ДПРЧ смт Романів; 2 – 5 ДПРЧ м. Андрушівка; 3 – 37 ДПРП м. Коростень. 

Бойове розгортання: 1 – 39 ДПРП м. Бердичів; 2 – 39 ДПРП смт Довбиш; 3 – 34 ДПРП смт Іванопіль. 

Цьогорічний Чемпіонат Житомирщини став історичним, адже пройшов у період воєнного стану, коли другий рік поспіль триває боротьба українського народу за свободу та незалежність. Віримо, що найближчі чемпіонати пройдуть уже під мирним українським небом. 

ГУ ДСНС України у Житомирській області

Схожі матеріали