ГоловнаПРО У ДСНСКерівництвоШахрай Олег Миколайович
 Версія для друку

Шахрай Олег Миколайович

Перший заступник начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області

 

hahrau.jpgНародився 25 грудня 1979 року у селі Левків Житомирського району Житомирської області. 

 

Освіта: повна вища, у 2002 році закінчив Академію пожежної безпеки України, спеціальність – пожежна безпека, кваліфікація – магістр.

 

Трудова діяльність: розпочав трудову діяльність у 2002 році на посаді інспектор групи держпожнагляду 1-ї самостійної державної пожежної частини міста Житомир управління державної пожежної охорони УМВС України в Житомирській області.

2003 – 2011 рокипрацював у групі нормативно-технічної роботи відділу пожежної безпеки в Житомирській області Державного департаменту пожежної безпеки МНС України.

2011 – 2013 роки - начальник сектору нормативно-технічної роботи Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області.

2013 – липень 2014 роки – начальник сектору контролю за особливо важливими об’єктами та новобудовами центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Житомирській області.

1 липня 2014 року призначений на посаду заступника начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області з державного нагляду та контролю.

 

17 серпня 2015 року призначений на посаду заступника начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

 

26 грудня 2016 року призначений на посаду заступника начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області із запобігання надзвичайним ситуаціям.

 

1 липня 2020 року призначений на посаду першого заступника начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

 

Нагороджений нагрудним знаком «Кращому працівникові пожежної охорони» у 2009 році та нагрудним знаком Держпожбезпеки “За заслуги в забезпеченні протипожежного захисту” ІІ ступеня у 2011 році.


ФОТО

 

    Твіт