ГоловнаОстанні новини23 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

В режимі відеоконференції відбулась зустріч керівництва ДСНС із Координаторкою системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані

Опубліковано: 23.10.2021, 08:02

21 жовтня в режимі відеоконференції відбулася зустріч Голови ДСНС Миколи Чечоткіна, заступника Голови Служби Руслана Білошицького та представників апарату ДСНС із Координаторкою системи Організації Об’єднаних Націй в Україні пані Оснат Лубрані та представниками Агентства ЄС зі зменшення ризику катастроф (DRR). У ході зустрічі сторони обговорили питання співробітництва щодо  удосконалення системи управління ризиками катастроф в Україні.

Так, Микола Чечоткін поінформував учасників відеоконференції про те, що органи державної влади в Україні приділяють особливу увагу питанням запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та зменшення їх наслідків. Він зазначив, що Урядом України щороку складається план основних заходів у сфері цивільного захисту, який містить конкретні завдання і заходи для центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування: «У всіх регіонах України складаються регіональні програми, які містять заходи щодо запобігання, усунення та зменшення ризиків надзвичайних ситуацій», - сказав Голова ДСНС.

Сторони наголосили на тому, що в Україні, як і в інших державах, одним із викликів, на фоні прогресуючих змін клімату, відмічається значне загострення ситуації з пожежами в екосистемах. Вони набувають глобального характеру і відповідні служби мають адекватно реагувати та постійно вдосконалюватися для того, щоб зменшити негативний вплив цієї загрози на життєдіяльність населення та галузі економіки.

«Ми не залишаємося осторонь, коли йдеться про допомогу у подоланні гострих проблем, пов’язаних з пожежами в екосистемах. Зокрема, у цьому році наша країна надавала допомогу у гасінні лісових пожеж у Турецькій та Грецькій Республіках, де працювали рятувальники ДСНС, пожежні літаки та гелікоптери», - зауважив Микола Чечоткін.

У свою чергу, пані Лубрані підкреслила, що обов’язково згадає про цей факт під час своєї доповіді в рамках відзначення Міжнародного дня Організації Об'єднаних Націй 24 жовтня.

Обговоривши важливі безпекові питання, представники ДСНС підтвердили готовність розглянути питання імплементації заходів, запропонованих представниками Агентства ЄС зі зменшення ризику катастроф (DRR) у своїй роботі, а також підтримали пропозицію участі українського представництва у Європейському Форумі зменшення ризику, який відбудеться 24-26 листопада у Португалії.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Прес-служба

ДСНС України


   
Останні новини
4 Грудня10:07 В області триває Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності
4 Грудня09:07 Подбайте про безпеку Ваших батьків!
4 Грудня09:06 ДСНС: головне за тиждень
4 Грудня09:03 Шановні громадяни! Обігріваючи оселю, будьте уважними та обережними!
4 Грудня08:11 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
3 Грудня08:11 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
3 Грудня08:11 Свою роботу розпочав офіційний портал добровільної та місцевої пожежної охорони
3 Грудня08:11 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
2 Грудня17:49 Профілактика виникнення пожеж – запорука збереження не лише оселі, а й життя
2 Грудня17:45 У рамках проходження місячника безпеки життєдіяльності рятувальники вчать підростаюче покоління правилам безпеки
2 Грудня14:07 Створення центрів безпеки: Верховна Рада в першому читанні підтримала передачу пожежного майна в ОТГ
2 Грудня13:37 Житомир: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
2 Грудня12:57 В рамках реалізація пріоритетного напряму щодо нульової толерантності до корупції, в Головному управлінні відбулася відео-селекторна нарада
2 Грудня08:11 Реалізація пріоритетного напряму розвитку ДСНС щодо нульової толерантності до корупції
1 Грудня17:26 Фахівці ДСНС області надають рекомендації селянам щодо безпечної поведінки у побуті
Останні новини