ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

Молодші вихованці Житомирської гімназії №3 взяли участь у спільному пізнавальному заході «День з поліцейським та рятувальником» (ВІДЕО)

Опубліковано: 12.10.2021, 17:17

Як відомо, інтерактивне навчання, що побудоване на активній взаємодії вчителя та учня, є сучасним і ефективним способом пізнання нової інформації. Такої ж думки дотримуються й рятувальники та правоохоронці, які 12 жовтня провели спільний пізнавальний захід «День з поліцейським та рятувальником» для молодших вихованців Житомирської гімназії №3, що в обласному центрі.

Подібні заходи постійно проводяться серед вихованців усіх навчально-виховних закладів області аби у формі гри проінформувати дітей стосовно правил безпеки, алгоритму дій в екстремальних ситуацій, а також навчити їх надавати екстренну медичну допомогу. До сьогоднішнього заходу долучилися рятувальники, представники різних підрозділів Національної поліції та працівники Товариства Червоного Хреста України. На шкільному подвір’ї було створено декілька локацій із реквізитами та службовим і спеціальним автотранспортом. Учасниками заходу стали всі учні 1-4 класів.

Рятувальниками було організовано пожежну естафету, у котрій учні мали можливість приміряти спецодяг, пробігти певну дистанцію та спробувати збити м’яч струменем води з пожежного ствола. Співробітники Національної поліції нагадали дітям про правила правопорядку, а також на прикладі створеного макета дорожнього рух розповіли як слід поводитися щоб не натрапити на небезпеку на дорозі. Працівники Товариства Червоного Хреста України за допомогою манекена продемонстрували як потрібно робити непрямий масаж серця. Також учням розповіли, яку допомогу можна надати людині, яка опинилася у воді та тоне. Учні відразу ж змогли застосувати свої набуті знання на практиці. Фахівці ж вибухотехнічної служби нацполіції розповіли про основні правила поведінки у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів часів сьогодення і минулих війн.

«Хочу подякувати працівникам поліції та рятувальникам за те безпечне містечко, яке вони сьогодні розгорнули на території нашого шкільного подвіря, за те спілкування, яке вони подарували нашим дітям. Я бачу під яким особливим враженням були першокласники» – наголосила вчитель початкових класів Юлія Григорівна.

Безумовно, такі заходи є надзвичайно корисними для підростаючого покоління, адже інформація надана під час уроків у школі може виявитися недостатньою для розуміння різноманітних та численних небезпек. Саме за допомогою подібних інтерактивних занять дітлахи краще засвоюють правила безпечної життєдіяльності у побуті та на вулиці.

00007.jpg00006.jpg

00001.jpg00002.jpg

00003.jpg00004.jpg

00005.jpg00008.jpg

00009.jpg000010.jpg

000011.jpg000012.jpg

Юлія СОЛУЯНОВА,

стажерка ГУ ДСНС у Житомирської області


   
Останні новини
27 Жовтня09:00 Рятувальники області закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в природних екосистемах
27 Жовтня08:55 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
27 Жовтня08:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
26 Жовтня15:41 Коростенський район: рятувальники попереджають надзвичайні події
26 Жовтня14:08 У Житомирі вогнеборці провели тактико-спеціальне навчання на одному із місцевих підприємств
26 Жовтня12:17 Психологи-рятувальники завітали до Житомирського професійного ліцею та провели лекцію з питань безпеки
25 Жовтня16:55 Мобільний госпіталь ДСНС України посилить потужності Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області (ВІДЕО)
25 Жовтня08:59 Мобільний госпіталь ДСНС України розгорнуть на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області (ВІДЕО)
25 Жовтня08:11 Рятувальники навчають молоде покоління правилам безпеки життєдіяльності
24 Жовтня08:11 В рамках КШН з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов відбулася перевірка готовності техніки та засобів (ФОТО)
24 Жовтня08:11 Вогнеборці закликають населення не провокувати пожежі в екосистемах!
23 Жовтня13:01 Вогнеборці області рейдують житловим сектором, запобігаючи пожежам
23 Жовтня08:02 В режимі відеоконференції відбулась зустріч керівництва ДСНС із Координаторкою системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані
23 Жовтня08:02 Порушення правил безпеки під час обігріву помешкань призводить до займань в оселях та загибелі людей!
23 Жовтня08:01 У Києві проходять командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов
Останні новини