ГоловнаОстанні новини13 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

В МВС відбулася зустріч із віцепрезидентом провідної італійської суднобудівної компанії Fincantieri Федеріко Ріджіо

Опубліковано: 13.10.2021, 07:52

11 жовтня, у рамках зміцнення технічної складової спроможностей підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ України, заступник очільника МВС України Сергій Гончаров провів зустріч із віцепрезидентом провідної італійської суднобудівної компанії Fincantieri Федеріко Ріджіо. Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій участь у заході взяв заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький.

Сторони обговорили можливу участь Fincantieri у будівництві для Державної прикордонної служби України та ДСНС спеціалізованих суден з метою виконання визначених місій і завдань, включаючи охорону морських кордонів України. Італійські спеціалісти презентували окремі пропозиції з урахуванням раніше отриманих від української сторони тактико-технічних параметрів та функціоналу майбутніх кораблів.

За словами Посла Італійської Республіки в Україні Франческо Дзадзо, який також узяв участь у зустрічі, поштовхом до розвитку українсько-італійського співробітництва в морській галузі став нещодавній візит в нашу державу міністра закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо.

Коментуючи потенціал та політику компанії Fincantieri, представники італійської сторони підкреслили, що у разі досягнення відповідних домовленостей, італійський гігант має намір прийти в Україну не лише для реалізації точкових проєктів, а на довший період, з готовністю до кооперації з вітчизняними суднобудівними компаніями та залученням потужної фінансової підтримки італійського експортно-кредитного агентства SACE (Servizi Assicurativi del Commercio Estero).

Сергій Гончаров відзначив готовність компанії розглядати можливості локалізації виробництва українських замовлень на вітчизняних суднобудівних компаніях із залученням місцевої робочої сили та привнесенням сучасних технологій і досвіду.

Довідково: Fincantieri - Cantieri Navali Italiani S.p.A. - потужна італійська суднобудівна компанія зі штаб-квартирою в Трієсті, заснована в 1959 році як державний холдинг. 

EwUVvZs1k2X7m74fV1uvar3W7TuAWRz3wZxDkcTd.jpg

DlglvubEEnEfL8yk0hFGLCh5qmM17NTPglAEoNlF.jpg

lTrejpS1YaFyRa3ffRwksKdeHyyntE2NbZJBBAFu.jpg

w1qzVMkkHwVDJlnH2BrafOC1NaGtpIgvsHkD7THh.jpg

XzIO5x65TJDrfVZEZbdxb3LSwYjeBckzhpG4Szu4.jpg

pIDyl2UtCgW5mT4srrVyRba7dfa48OAoHccP9DMA.jpg

lOgTVnmm6XCDtbpVTECRB2VMWXQ0wk2iHrIeMX4g.jpg

За матеріалами

Департамента комунікації МВС


   
Останні новини
27 Жовтня09:00 Рятувальники області закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в природних екосистемах
27 Жовтня08:55 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
27 Жовтня08:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
26 Жовтня15:41 Коростенський район: рятувальники попереджають надзвичайні події
26 Жовтня14:08 У Житомирі вогнеборці провели тактико-спеціальне навчання на одному із місцевих підприємств
26 Жовтня12:17 Психологи-рятувальники завітали до Житомирського професійного ліцею та провели лекцію з питань безпеки
25 Жовтня16:55 Мобільний госпіталь ДСНС України посилить потужності Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області (ВІДЕО)
25 Жовтня08:59 Мобільний госпіталь ДСНС України розгорнуть на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області (ВІДЕО)
25 Жовтня08:11 Рятувальники навчають молоде покоління правилам безпеки життєдіяльності
24 Жовтня08:11 В рамках КШН з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов відбулася перевірка готовності техніки та засобів (ФОТО)
24 Жовтня08:11 Вогнеборці закликають населення не провокувати пожежі в екосистемах!
23 Жовтня13:01 Вогнеборці області рейдують житловим сектором, запобігаючи пожежам
23 Жовтня08:02 В режимі відеоконференції відбулась зустріч керівництва ДСНС із Координаторкою системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані
23 Жовтня08:02 Порушення правил безпеки під час обігріву помешкань призводить до займань в оселях та загибелі людей!
23 Жовтня08:01 У Києві проходять командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов
Останні новини