ГоловнаОстанні новини25 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням

Опубліковано: 25.09.2021, 08:35

Фахівці Служби порятунку щодня проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, рятувальники беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних навчаннях та тренуваннях.

Так на Житомирщині  відбулося тренування органів управління, сил і засобів системи авіаційного пошуку і рятування аеродрому «Озерне» (військова частина ЗСУ), а також інших служб обласної територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, що залучаються до організації та забезпечення пошуково-рятувального забезпечення польотів. За  легендою навчань, від оперативного чергового військової частини надійшло повідомлення про введення керівником польотів аварійної стадії «НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ» щодо гелікоптера МІ-8, який виконував політ за маршрутом Жуляни-Озерне. З гвинтокрилом зник зв'язок при виконанні розвороту і у визначений час посадку в аеропорту Озерне повітряне судно не виконало. На борту гелікоптера перебувало 3 члени екіпажу та 7 пасажирів. Головна мета такх навчань: якомога швидше виявити місце аварії повітряного судна, щоб оперативно надати допомогу постраждалим. «Озерне» залишається стратегічною точкою авіаційного простору України, тому саме такі тренування допомагають визначити та вдосконалити рівень готовності військової частини, рятувальників діяти у разі подібної аварії та ефективно взаємодіяти з відповідними службами.

Загалом, тренування та спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС триватимуть і надалі по всій території країни. Адже саме регулярні відпрацювання допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.

 2021-09-23_eadrcc_osocc.jpg 2021-09-23_eadrcc_virtual reality.jpg

17.jpeg 20.jpeg

Прес-служба

ДСНС України


   
Останні новини
27 Жовтня09:00 Рятувальники області закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в природних екосистемах
27 Жовтня08:55 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
27 Жовтня08:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
26 Жовтня15:41 Коростенський район: рятувальники попереджають надзвичайні події
26 Жовтня14:08 У Житомирі вогнеборці провели тактико-спеціальне навчання на одному із місцевих підприємств
26 Жовтня12:17 Психологи-рятувальники завітали до Житомирського професійного ліцею та провели лекцію з питань безпеки
25 Жовтня16:55 Мобільний госпіталь ДСНС України посилить потужності Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області (ВІДЕО)
25 Жовтня08:59 Мобільний госпіталь ДСНС України розгорнуть на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області (ВІДЕО)
25 Жовтня08:11 Рятувальники навчають молоде покоління правилам безпеки життєдіяльності
24 Жовтня08:11 В рамках КШН з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов відбулася перевірка готовності техніки та засобів (ФОТО)
24 Жовтня08:11 Вогнеборці закликають населення не провокувати пожежі в екосистемах!
23 Жовтня13:01 Вогнеборці області рейдують житловим сектором, запобігаючи пожежам
23 Жовтня08:02 В режимі відеоконференції відбулась зустріч керівництва ДСНС із Координаторкою системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані
23 Жовтня08:02 Порушення правил безпеки під час обігріву помешкань призводить до займань в оселях та загибелі людей!
23 Жовтня08:01 У Києві проходять командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов
Останні новини