ГоловнаОстанні новини16 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В українських закладах освіти проходять інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»

Опубліковано: 16.09.2021, 08:11

З 13 вересня в Україні проходять інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником», під час яких поліцейські та надзвичайники пояснюють школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також демонструватимуть зразки спеціальної техніки та спецзасоби. Заходи проходитимуть у форматі інтерактивних уроків до 25 вересня.

Так, рятувальники та поліцейські Житомирщини об’єднали свої зусилля, аби навчити підростаюче покоління елементарним правилам безпечної життєдіяльності та популяризувати безпечний спосіб життя. Саме з такою метою у закладах загальної середньої освіти області наразі проходять інтерактивні уроки «День з поліцейським та рятівником».

Так, 15 вересня фахівці ДСНС області спільно зі співробітниками Національної поліції регіону провели інтерактивні уроки у навчальних закладах м. Бердичів та смт Народичі Коростенського району. Рятувальники розповіли дітям про основні правила безпечної життєдіяльності: як поводитися під час різноманітних надзвичайних подій та ситуацій, у тому числі і при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Не залишилося поза увагою і нагадування про безпеку в побуті щодо безпечного використання електроприладів та газового устаткування тощо. Дітлахи із задоволенням спілкувалися з рятувальниками, жваво відповідали на запитання, розповідали за яким саме номером телефонувати у разі виникнення пожежі чи іншого лиха та як саме потрібно себе поводити себе аби біди взагалі не трапилося.

До того ж, рятувальники продемонстрували спеціальну та пожежну техніку й оснащення, що використовуються ними у повсякденній службовій діяльності, а також детально пояснили яким чином це все застосовуються під час ліквідації надзвичайних подій чи ситуацій.

У свою чергу співробітники правоохоронці провели пізнавальні заняття з правил дорожнього руху, розповіли дітям про їхні права й обов’язки, а також про особливості професії поліцейського.

Усе почуте й побачене сьогодні викликало у дітей неабияку цікавість, адже дана зустріч показала їм шлях у безпечний світ людини, на варті якого стоять рятувальники та поліцейські.

Рятувальники, працівники поліції та освітяни наголошують на необхідності проведення таких заходів, оскільки навички безпечної поведінки, отримані дітьми зараз, можуть в подальшому убезпечити їх від непоправного та допоможуть зберегти життя.

photo_2021-09-15_14-36-19_1.jpgphoto_2021-09-15_15-22-44_1.jpg

київ.jpgкиїв_1.jpg

дніпро_1.jpgдніпро.jpg

він_1.jpgвінниця.jpgвін_2.jpg

львів.jpg

Прес-служба

ДСНС України


   
Останні новини
24 Вересня15:37 Житомирський район: перед початком опалювального сезону рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки
24 Вересня12:15 Житомирський район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
24 Вересня09:52 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням
24 Вересня08:06 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня15:35 «Почуй мене»: портал ДСНС став доступнішим для людей із порушеннями слуху
23 Вересня13:33 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня12:11 На Житомирщині тривають спільні тренування військових та рятувальників щодо взаємодії під час пошуково-рятувального забезпечення польотів
23 Вересня07:39 Попередження про заморозки на території країни
23 Вересня07:38 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
23 Вересня07:38 У сезон грибів рятувальники закликають громадян подбати заздалегідь про власну безпеку, вирушаючи до лісу, якщо ж заблукали - телефонуйте за номером 101!
23 Вересня07:37 В українських закладах освіти триває акція «День з поліцейським та рятівником»
22 Вересня16:53 На Житомирщині тривають інтерактивні уроки “День з поліцейським та рятувальником”
22 Вересня15:37 Хорошів: під час громадської Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» вогнеборці надали можливість ліцеїстам побувати у ролі рятувальників
22 Вересня08:11 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 64 тисячі вибухонебезпечних предметів
21 Вересня16:57 Від початку року піротехніки Головного управління ДСНС Житомирщини вже знищили 514 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн
Останні новини