ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Робота із підростаючим поколінням триває: рятувальники повернулися до закладів освіти для зустрічей із дітьми

Опубліковано: 13.09.2021, 08:11

З вересня українські школярі повернулись до навчання, тож рятувальники поспішили відновити у закладах освіти уроки безпеки.

Так, цього тижня з метою навчання дітей правилам безпечного поводження під час виявлення вибухонебезпечних предметів, рятувальники провели «Годину безпеки» для дітей, які навчаються у Левківському ліцеї Глибочицької територіальної громади Житомирського району. Представники Головного управління в доступній формі розповіли підліткам про небезпеку, що несуть у собі підозрілі вибухонебезпечні предмети та як діяти у разі їх виявлення. Для закріплення матеріалу наприкінці зустрічі учням продемонстрували навчальний відеофільм.

Така зустріч із безпосереднім спілкуванням з фахівцями дала змогу учням засвоїти різноманітні поради під час виявлення небезпечних підозрілих предметів, а також нагадати їм за якими екстреними номерами повідомляти про такі знахідки.

Також рятувальники м. Радомишль провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»для учнів старших та молодших класів ЗОШ №1 та ЗОШ №3.

На початку заходу рятувальники наголосили, що найбільше загорянь трапляється з вини людини – через незнання або ігнорування правил пожежної безпеки. Елементарна необережність з відкритим вогнем може призвести до пожежі у житловому будинку або інших будівлях. Фахівці ДСНС нагадали основні вимоги пожежної безпеки та розповіли, як діяти, коли надзвичайна подія все таки сталася. Далі рятувальники демонстрували пожежні автомобілі, спеціальне обладнання та спорядження. Співробітники ДСНС розповіли про призначення кожного елементу.

До того ж, до частини спеціальної пожежної техніки Аварійно-рятувального загону Головного Управління ДСНС у Житомирській області завітали учні Житомирської міської гімназії №3. Для дітей продемонстрували спеціальну техніку, що використовується у службовій діяльності та вручили кожному буклети з основними правилами безпеки життєдіяльності.

Загалом, просвітницька робота із підростаючим поколінням проводиться регулярно у кожному куточку країни.

Шановні батьки!

З метою недопущення трагічних наслідків та травмування неповнолітніх, рятувальники закликають вас не залишати малолітніх дітей без нагляду та змалечку навчати їх основам безпеки!

Візьміть до уваги такі рекомендації:

Пам’ятайте, саме від вас залежить безпека та добробут вашої дитини!

діти 12.09.jpg

Прес-служба

ДСНС України


   
Останні новини
24 Вересня15:37 Житомирський район: перед початком опалювального сезону рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки
24 Вересня12:15 Житомирський район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
24 Вересня09:52 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням
24 Вересня08:06 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня15:35 «Почуй мене»: портал ДСНС став доступнішим для людей із порушеннями слуху
23 Вересня13:33 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня12:11 На Житомирщині тривають спільні тренування військових та рятувальників щодо взаємодії під час пошуково-рятувального забезпечення польотів
23 Вересня07:39 Попередження про заморозки на території країни
23 Вересня07:38 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
23 Вересня07:38 У сезон грибів рятувальники закликають громадян подбати заздалегідь про власну безпеку, вирушаючи до лісу, якщо ж заблукали - телефонуйте за номером 101!
23 Вересня07:37 В українських закладах освіти триває акція «День з поліцейським та рятівником»
22 Вересня16:53 На Житомирщині тривають інтерактивні уроки “День з поліцейським та рятувальником”
22 Вересня15:37 Хорошів: під час громадської Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» вогнеборці надали можливість ліцеїстам побувати у ролі рятувальників
22 Вересня08:11 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 64 тисячі вибухонебезпечних предметів
21 Вересня16:57 Від початку року піротехніки Головного управління ДСНС Житомирщини вже знищили 514 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн
Останні новини