ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Голова ДСНС України Микола Чечоткін та ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров підписали Меморандум про співпрацю

Опубліковано: 13.09.2021, 08:11

Сьогодні,10 вересня, у Києві Голова ДСНС України Микола Чечоткін та ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров підписали Меморандум про співпрацю.

Відтак, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Київський національний університет імені Тараса Шевченка будуть взаємодіяти у сфері освіти для підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб Українського гідрометеорологічного інституту, Українського гідрометеорологічного центру, організацій сфери управління ДСНС, що здійснюють гідрометеорологічну діяльність; проводитимуть спільні заходирозроблятимуть нові освітні і навчально-інформаційні програми, курси і матеріали, спрямовані на підвищення кваліфікації викладачів університету й науковців інститутів НАН та ДСНС тощо.

За словами Голови СлужбиКиївський національний університет імені Тараса Шевченка – це провідний вищий навчальний заклад України, який здійснює підготовку фахівців у галузі метеорології й кліматології, гідрології й гідроекології, а значна частка випускників університету поповнює молоді кадри наукових установ, оперативних підрозділів та організацій сфери управління ДСНС, які здійснюють гідрометеорологічну діяльність.

Саме тому вкрай важливо ще на стадії підготовки таких спеціалістів об’єднати зусилля освітян, науковців, оперативних працівників з метою отримати в майбутньому сучасних фахівців гідрометеорологів-професіоналів”, – зазначив Микола Чечоткін.

Він додав, що у 2021 році ДСНС розпочала заходи з модернізації, технічного переоснащення та реформування гідрометеорологічних підрозділів Служби, що знов-таки підкреслює необхідність у високопрофесійних кадрах.

У свою чергу, ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров сказав, що розуміє, яка відповідальна місія покладена на Службу порятунку, саме тому для оперативного реагування на можливі природні небезпеки важливою є гідрометеорологічна інформація, прогнози та попередження.

Насамкінець він подякував очільнику ДСНС за співпрацю та висловив сподівання, що вона стане взірцем для інших закладів освіти та державних установ.

untitled-9.jpguntitled-12.jpguntitled-23.jpguntitled-28.jpg

Прес-служба

ДСНС України


   
Останні новини
24 Вересня15:37 Житомирський район: перед початком опалювального сезону рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки
24 Вересня12:15 Житомирський район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
24 Вересня09:52 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням
24 Вересня08:06 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня15:35 «Почуй мене»: портал ДСНС став доступнішим для людей із порушеннями слуху
23 Вересня13:33 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня12:11 На Житомирщині тривають спільні тренування військових та рятувальників щодо взаємодії під час пошуково-рятувального забезпечення польотів
23 Вересня07:39 Попередження про заморозки на території країни
23 Вересня07:38 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
23 Вересня07:38 У сезон грибів рятувальники закликають громадян подбати заздалегідь про власну безпеку, вирушаючи до лісу, якщо ж заблукали - телефонуйте за номером 101!
23 Вересня07:37 В українських закладах освіти триває акція «День з поліцейським та рятівником»
22 Вересня16:53 На Житомирщині тривають інтерактивні уроки “День з поліцейським та рятувальником”
22 Вересня15:37 Хорошів: під час громадської Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» вогнеборці надали можливість ліцеїстам побувати у ролі рятувальників
22 Вересня08:11 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 64 тисячі вибухонебезпечних предметів
21 Вересня16:57 Від початку року піротехніки Головного управління ДСНС Житомирщини вже знищили 514 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн
Останні новини