ГоловнаОстанні новини16 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Відбулася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій в Овруцькому районі

Опубліковано: 16.05.2019, 12:47

У відповідності до Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту області на 2019 рік, Управлінням ДСНС Житомирщини у період з 14 по 15 травня проведена комплексна перевірка органів управління та спеціалізованих служб Овруцького району.

Даний захід проведено спільно з Управлінням цивільного захисту населення обласної державної адміністрації із залученням представників управлінь облдержадміністрації, обласних установ, відповідних служб тощо.

Головною метою стало надання організаційно-методичної допомоги керівному складу районної державної адміністрації, органам місцевого самоврядування, підприємствам та установам у виконанні покладених на них завдань у сфері цивільного захисту населення і територій, реагування на надзвичайні ситуації, пожежної та техногенної безпеки.

Під час комплексної перевірки основна увага приділялася стану захисту населення району від наслідків можливих надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

Практичні ж дії органів управління та спеціалізованих служб цивільного захисту Олевського району оцінювалися за результатами реагування на умовні надзвичайні ситуації.

Як наголосив голова комісії – заступник начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Олег Шахрай, за підсумками комплексної перевірки буде надана оцінка готовності районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту, адже питання захисту мешканців району є пріоритетним завданням для органів влади та місцевого самоврядування.

DSC02620.JPGDSC02617.JPG

У ДСНС України

у Житомирській області


   
Останні новини
23 Липня10:44 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 31 тисячу вибухонебезпечних предметів
23 Липня10:39 Рятувальники ДСНС дбають про збереження врожаю
23 Липня08:28 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 2 тис. 342 пожежі
23 Липня08:27 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
22 Липня09:45 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
22 Липня09:40 Рятувальники навчають маленьких українців правилам безпеки життєдіяльності під час літніх канікул та закликають батьків пильнувати за дітьми!
21 Липня11:00 Пожежну безпеку на виборчих дільницях в області забезпечують 1455 фахівців ДСНС та добровільних пожежних дружин
21 Липня08:03 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій другий рік поспіль лідирує у рейтингу інформаційної прозорості
19 Липня13:36 Житомир: юні книголюби вчилися безпечно проводити канікули
19 Липня12:19 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
19 Липня08:55 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей під час літніх канікул!
19 Липня08:11 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
18 Липня17:00 Рятувальники Коростеня відпрацювали порядок дій на випадок виникнення пожежі на залізничному транспорті
18 Липня08:15 МВС та Airbus Helicopter створюють Центр технічного обслуговування Системи авіабезпеки
18 Липня08:11 Рятувальники контролюють пожежну безпеку на виборчих дільницях (ВІДЕО)
Останні новини