ГоловнаОстанні новини21 Березня, 2019р.
 Версія для друку

За результатами розподілу шість випускників Черкаського інституту пожежної безпеки поповнять лави рятувальної служби області

Опубліковано: 21.03.2019, 12:13

20 березня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася зустріч курсантів із представниками підрозділів ДСНС України у Вінницькій, Запорізькій, Житомирській Київській та Чернігівській областях.

Зокрема, начальник відділу по роботі з персоналом Управління ДСНС України у Житомирській області Людмила Павлюк зустрілася з курсантами та слухачами з Житомирщини, які нині навчаються на 1-4 курсах інституту, серед них – двоє дівчат.

Метою освітнього процесу в ЧІПБ є підготовка компетентних, висококваліфікованих фахівців у сфері цивільного захисту, які в майбутньому працюватимуть на посадах середнього та старшого начальницького складу органів і підрозділів Державної служби України. Тож під час зустрічі обговорювалися питання щодо подальшого проходження ними служби у цих підрозділах, покращення стажування, а також випускники цікавилися грошовим та соціальним забезпеченням офіцерів.

Цього ж дня у Черкаському інституті пожежної безпеки відбувся персональний розподіл випускників інституту 2019 року, які здобувають освітній ступінь «бакалавра» та «магістра», в органи та підрозділи цивільного захисту для подальшого проходження служби в ДСНС України. Цього року в ЧІПБ завершують навчання 159 фахівців: 52 магістри та 107 бакалаврів.

За результатами роботи комісії усім випускникам, враховуючи їх побажання та сімейні обставини, були визначені місця подальшої служби, але головний критерій все ж – це якісні показники навчання. Особлива увага приділялася категорії випускників, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розподілу колектив рятувальної служби Житомирщини поповниться 6 випускниками ЧІПБ, серед яких 4 магістри та 2 бакалаври.

Попереду на вихованців чекають ще кілька місяців навчання, стажування в підрозділах служби цивільного захисту, захист дипломних робіт і довгоочікуваний випуск, після якого молоді лейтенанти матимуть змогу на практичній роботі повною мірою використати набуті знання та уміння, отримані у навчальному закладі.

001.jpg002.JPG

004.jpeg003.JPG

У ДСНС України

у Житомирській області


   
Останні новини
22 Липня09:45 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
22 Липня09:40 Рятувальники навчають маленьких українців правилам безпеки життєдіяльності під час літніх канікул та закликають батьків пильнувати за дітьми!
22 Липня09:31 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 2 тис. 342 пожежі
21 Липня11:00 Пожежну безпеку на виборчих дільницях в області забезпечують 1455 фахівців ДСНС та добровільних пожежних дружин
21 Липня08:30 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
19 Липня13:36 Житомир: юні книголюби вчилися безпечно проводити канікули
19 Липня12:19 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
19 Липня08:55 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей під час літніх канікул!
19 Липня08:11 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
18 Липня17:00 Рятувальники Коростеня відпрацювали порядок дій на випадок виникнення пожежі на залізничному транспорті
18 Липня08:15 МВС та Airbus Helicopter створюють Центр технічного обслуговування Системи авіабезпеки
18 Липня08:11 Рятувальники контролюють пожежну безпеку на виборчих дільницях (ВІДЕО)
17 Липня17:47 Рятувальники області перевіряють стан дотримання правил пожежної безпеки в місцях збирання та зберігання врожаю (ФОТО)
17 Липня16:39 Обласна комісія з питань ТЕБ та НС звернула особливу увагу на протипожежний стан закладів, де перебувають діти
17 Липня15:57 Чуднівський район: в дитячому спортивно-оздоровчому таборі відбулася громадська Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (ФОТО)
Останні новини