ГоловнаОстанні новини21 Березня, 2019р.
 Версія для друку

За результатами розподілу шість випускників Черкаського інституту пожежної безпеки поповнять лави рятувальної служби області

Опубліковано: 21.03.2019, 12:13

20 березня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася зустріч курсантів із представниками підрозділів ДСНС України у Вінницькій, Запорізькій, Житомирській Київській та Чернігівській областях.

Зокрема, начальник відділу по роботі з персоналом Управління ДСНС України у Житомирській області Людмила Павлюк зустрілася з курсантами та слухачами з Житомирщини, які нині навчаються на 1-4 курсах інституту, серед них – двоє дівчат.

Метою освітнього процесу в ЧІПБ є підготовка компетентних, висококваліфікованих фахівців у сфері цивільного захисту, які в майбутньому працюватимуть на посадах середнього та старшого начальницького складу органів і підрозділів Державної служби України. Тож під час зустрічі обговорювалися питання щодо подальшого проходження ними служби у цих підрозділах, покращення стажування, а також випускники цікавилися грошовим та соціальним забезпеченням офіцерів.

Цього ж дня у Черкаському інституті пожежної безпеки відбувся персональний розподіл випускників інституту 2019 року, які здобувають освітній ступінь «бакалавра» та «магістра», в органи та підрозділи цивільного захисту для подальшого проходження служби в ДСНС України. Цього року в ЧІПБ завершують навчання 159 фахівців: 52 магістри та 107 бакалаврів.

За результатами роботи комісії усім випускникам, враховуючи їх побажання та сімейні обставини, були визначені місця подальшої служби, але головний критерій все ж – це якісні показники навчання. Особлива увага приділялася категорії випускників, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розподілу колектив рятувальної служби Житомирщини поповниться 6 випускниками ЧІПБ, серед яких 4 магістри та 2 бакалаври.

Попереду на вихованців чекають ще кілька місяців навчання, стажування в підрозділах служби цивільного захисту, захист дипломних робіт і довгоочікуваний випуск, після якого молоді лейтенанти матимуть змогу на практичній роботі повною мірою використати набуті знання та уміння, отримані у навчальному закладі.

001.jpg002.JPG

004.jpeg003.JPG

У ДСНС України

у Житомирській області


   
Останні новини
5 Грудня08:17 Приділіть увагу пічному опаленню!
4 Грудня16:13 Житомир: як бути сміливими та не потрапити в біду – рятувальники навчили другокласників-гімназистів
4 Грудня09:12 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
3 Грудня16:57 Рятувальники області відвідали приватний житловий сектор, аби нагадати його мешканцям правила пожежної безпеки (ФОТО)
2 Грудня09:07 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 347 пожеж
2 Грудня07:38 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Україні
2 Грудня07:36 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
28 Листопада07:46 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
27 Листопада16:21 Рятувальники продовжують роботу з підростаючим поколінням у рамках Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності
27 Листопада08:11 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
26 Листопада08:05 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 32 особи та ліквідували 1 тис. 531 пожежу
25 Листопада07:50 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
24 Листопада08:11 Усі рятувальники країни долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" (ВІДЕО)
23 Листопада08:10 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
22 Листопада11:57 Бердичів: рятувальники вдосконалювали свої навички із гасіння пожеж в лікувальних установах
Останні новини