ГоловнаОстанні новини21 Березня, 2019р.
 Версія для друку

За результатами розподілу шість випускників Черкаського інституту пожежної безпеки поповнять лави рятувальної служби області

Опубліковано: 21.03.2019, 12:13

20 березня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася зустріч курсантів із представниками підрозділів ДСНС України у Вінницькій, Запорізькій, Житомирській Київській та Чернігівській областях.

Зокрема, начальник відділу по роботі з персоналом Управління ДСНС України у Житомирській області Людмила Павлюк зустрілася з курсантами та слухачами з Житомирщини, які нині навчаються на 1-4 курсах інституту, серед них – двоє дівчат.

Метою освітнього процесу в ЧІПБ є підготовка компетентних, висококваліфікованих фахівців у сфері цивільного захисту, які в майбутньому працюватимуть на посадах середнього та старшого начальницького складу органів і підрозділів Державної служби України. Тож під час зустрічі обговорювалися питання щодо подальшого проходження ними служби у цих підрозділах, покращення стажування, а також випускники цікавилися грошовим та соціальним забезпеченням офіцерів.

Цього ж дня у Черкаському інституті пожежної безпеки відбувся персональний розподіл випускників інституту 2019 року, які здобувають освітній ступінь «бакалавра» та «магістра», в органи та підрозділи цивільного захисту для подальшого проходження служби в ДСНС України. Цього року в ЧІПБ завершують навчання 159 фахівців: 52 магістри та 107 бакалаврів.

За результатами роботи комісії усім випускникам, враховуючи їх побажання та сімейні обставини, були визначені місця подальшої служби, але головний критерій все ж – це якісні показники навчання. Особлива увага приділялася категорії випускників, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розподілу колектив рятувальної служби Житомирщини поповниться 6 випускниками ЧІПБ, серед яких 4 магістри та 2 бакалаври.

Попереду на вихованців чекають ще кілька місяців навчання, стажування в підрозділах служби цивільного захисту, захист дипломних робіт і довгоочікуваний випуск, після якого молоді лейтенанти матимуть змогу на практичній роботі повною мірою використати набуті знання та уміння, отримані у навчальному закладі.

001.jpg002.JPG

004.jpeg003.JPG

У ДСНС України

у Житомирській області


   
Останні новини
25 Серпня09:22 Увага! Пожежна небезпека
25 Серпня09:17 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна із Днем незалежності України
25 Серпня09:13 У період відзначення 28-ї річниці незалежності України та урочистих заходів до Дня Державного Прапора України рятувальники ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
25 Серпня09:06 Привітання керівника рятувальної служби області Ігоря Нікітчука з Днем незалежності України
24 Серпня10:41 В ДСНС відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України
23 Серпня13:13 Рятувальники Житомирщини вітають з Днем державного прапора України!
23 Серпня09:58 Увага! Випалювання сухостою та сміття продовжує завдавати збитки людям та шкодить природі!
22 Серпня14:15 Рятувальники вшанували пам'ять колег, які загинули при виконанні службових обов’язків
21 Серпня14:45 Рятувальники перевіряють готовність шкіл до нового навчального року (ФОТО)
21 Серпня08:22 Потурбуймося про безпечний відпочинок на водоймах!
19 Серпня10:41 Житомирські рятувальники здійснили мрію кіпрських дітлахів (ВІДЕО)
17 Серпня11:18 Чуднівський район: попередження пожеж в приватному секторі в пріоритеті
16 Серпня14:06 В ДСНС відбулася підсумкова зустріч із ментором Пошуково-рятувальної команди важкого класу HUSAR MRC Ukraine
16 Серпня11:13 Британські рятувальники привезли до Коростеня чергову партію техніки та спорядження (ВІДЕО, ФОТО)
16 Серпня09:01 Попередження про пожежну небезпеку!
Останні новини