Огляд надзвичайних ситуацій та подій на території Житомирської області за період з 5 по 11 грудня 2021 року

clock
11.12.2021 06:00
Назва показника Надійшло  Здійснено Загинуло Травмовано Врятовано
з/п   повідомлень виїздів      
1. Надзвичайні ситуації 0 0 0 0 0
2. Пожежі 43 41 2 1 1
3. Проведення АРР 21 21 1 0 1
4. Пригоди на воді 3 2 5 0 0
5. Знайдено ВНП 8 8 0 0 0
6. Всього 75 72 8 1 2

 

У період з 5 по 11 грудня підрозділами Головного управління ДСНС області здійснено 75 виїздів для надання допомоги населенню та ліквідації наслідків надзвичайних подій. Під дією різних факторів вісім осіб загинуло та одна особа травмувалася. Ще двох людей вдалося врятувати.

Зокрема, упродовж минулого тижня вогнеборці ліквідували 41 пожежу в області. На них загинуло двоє осіб, одна – травмована та ще одну особу врятовано. Зокрема, в с. Токарів Новоград-Волинського району на пожежі виявлено тіло загиблого 73-річного власника оселі. За припущенням фахівців, загоряння сталося через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Адже впритул до пічки, яка опалювала житло, було розташоване ліжко, що й зайнялося. Ще одного загиблого господаря виявлено в помешканні у с. Білка Житомирського району. В цьому випадку до біди призвела необережність під час куріння. Ця ж причина пожежі ледь не стала фатальною для 47-річного чоловіка з м. Малин. Проте чоловікові пощастило – рятувальники, які оперативно прибули за викликом, виявили його у напівпритомному стані на підлозі в кімнаті. Врятованого госпіталізували до лікарні.

Крім того, упродовж зазначеного періоду підрозділи ДСНС області 21 раз виїжджали для проведення аварійно-рятувальних робіт, надання допомоги населенню та іншим службам. Зокрема, відкривали двері помешкань, власники яких потребували допомоги. Зрізали аварійні дерева, реагували на складні погодні умови, знезаражували об’єкти інфраструктури, а також реагували на інші повідомлення. Група піротехнічних робіт ГУ ДСНС у Житомирській області знищила протягом тижня 14 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Жахлива ситуація в області склалася упродовж минулого тижня на водних об’єктах. Із водойм Житомирщини підняли тіла 5 загиблих осіб. Досі на вустах українців моторошна історія подружжя із с. Парипси Житомирського району. З рибалки не повернулися чоловік з дружиною, вдома яких чекали двоє маленьких дітей.

Пошукова операція тривала кілька днів. Були залучені водолази, рятувальники, правоохоронці та селяни. На допомогу прибув снігоболотохід зі спеціального центру швидкого реагування ДСНС України зі Львівщини. В результаті пошуків – на шостий день у водоймі виявили тіло 31-річного чоловіка, а наступного дня підняли на поверхню і тіло його 26-річної дружини.

Фахівці ДСНС закликають дотримуватися правил безпечної поведінки. Не виходити на незамерзлі водойми та не відпускати зараз дітей бавитися біля води. Якщо ж ви стали свідком надзвичайної події чи ситуації, то одразу набирати номер «101».

Схожі матеріали