Огляд надзвичайних ситуацій та подій на території Житомирської області за період з 28 листопада по 4 грудня 2021 року

clock
04.12.2021 06:00
Назва показника Надійшло  Здійснено Загинуло Травмовано Врятовано
з/п   повідомлень виїздів      
1. Надзвичайні ситуації 0 0 0 0 0
2. Пожежі 44 42 5 1 0
3. Проведення АРР 17 17 0 1 3
4. Пригоди на воді 0 0 0 0 0
5. Знайдено ВНП 6 6 0 0 0
6. Всього 67 65 5 2 3

 

У період з 28 листопада по 4 грудня підрозділами Головного управління ДСНС України у Житомирській області здійснено 67 виїздів для надання допомоги населенню та ліквідації наслідків надзвичайних подій, під час яких завдяки оперативно вжитим заходам вдалося врятувати трьох осіб. Проте, на жаль, двоє осіб травмовані та ще п’ятеро – загинули.

Зокрема, упродовж минулого тижня вогнеборці ліквідували 42 пожежі в області, внаслідок чого п’ять людей загинули та одна особа травмувалася. Доба 29 листопада принесла регіону одразу два трагічних випадки, один із яких стався в с. Вільшанка Житомирського району. Там через власну необережність під час куріння, що у подальшому призвело до займання в оселі, загинув її 62-річний господар.

Ще дві людини на пожежах загинули упродовж вихідних. У с. Моделів Житомирського району під час ліквідації загоряння в будинку рятувальники виявили тіло господаря. Там до займання ймовірно призвело порушення правил монтажу нагрівальної печі. А в Коростені на місці пожежі в помешканні виявлено тіло жінки. Там, попередньо, трагедія сталася через коротке замкнення електромережі, що виникла під час використання тепловентилятора.

Крім того, упродовж зазначеного періоду підрозділи ДСНС області 17 разів виїжджали на проведення аварійно-рятувальних робіт, надання допомоги населенню та іншим службам. Так, п’ять разів відкривали двері помешкань, власники яких потребували допомоги. Чотири рази зрізали аварійні дерева, знезаражували об’єкти інфраструктури, а також реагували на інші повідомлення.

Цього тижня додала пожежно-рятувальним підрозділам роботи негода. Через сильні пориви вітру посеред тижня надзвичайники прибирали повалені дерева. Так в Коростенському районі аварійне дерево перекрило рух на автотрасі, у Коростені – паралізувало рух транспортних засобів на вулиці районного центру, а в Соколовському дачному масиві Житомирського району рятувальники зняли повалений стовбур з даху помешкання.

Група піротехнічних робіт ДСНС області протягом тижня знищила 17 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Зокрема, у с. Ходаки Коростенського району «мисливці» за металом відшукали на полі шість артилерійських снарядів. Спостережливі селяни негайно повідомили про підозрілі предмети за номером «101».  Піротехніки, які прибули на знищення виявлених боєприпасів, виявили там ще дві ідентичні знахідки.

Схожі матеріали