Звягельський район: тривають навчання дітей рятувальній справі та безпековим знанням

clock
25.05.2024 13:18

На Звягельщині рятувальники спільно з представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області організували пізнавальний безпековий захід для учнів Баранівський ліцею № 2.

Для них провели тематичні заняття з дотримання правил пожежної та мінної безпеки. А по тому — найазартніші змагання з пожежної естафети. Кожен охочий міг відчути себе в ролі вогнеборця та отримати корисні практичні безпекові навички. Усім охочим фахівці ДСНС вручили інформативні листівки, буклети та плакати про основні заходи мінної безпеки.

Того ж дня на екскурсію до вогнеборців 10-ї державної пожежно-рятувальної частини у райцентрі завітали учні ліцеїв № 1 та 4 Звягельської міської ради. Дітям розповіли про основні пожежно-рятувальні автомобілі, які щодня залучаються до ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Також підростаюче покоління ознайомили із щоденною роботою рятувальників Звягельщини. Окремо, нагадали й про важливість дотримання правил пожежної безпеки, адже трапляються випадки, коли будь-яка необережність, може призвести до пожежі.

Схожі матеріали