Житомир: рятувальники взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту

clock
22.04.2024 14:21

22 квітня фахівці Служби порятунку взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту в ліцеї №20 у Житомирі. Понад 250 дітей взяли участь у заході. Рятувальники нагадали вихованцям початкової школи правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, дії у разі виникнення пожежі та номери служб екстреної допомоги. Доступно та цікаво розповісти інформацію надзвичайнкам допоміг мобільний клас з мінної безпеки, у якому є стенди із макетами мін, снарядів та спорядження піротехніків. В обов'язковому порядку організатори заходу довели до дітей дії у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Вони наголосили на забороні брати такі предмети до рук, оскільки цікавість інколи може призвести до плачевних наслідків. Присутнім наочно продемонстрували як виглядають боєприпаси, а також які території можуть бути потенційно забруднені ними.

Найцікавішою частиною стала демонстрація аварійно-рятувального обладнання, що знаходиться в пожежному автомобілі та спеціального одягу рятувальника, в якому бійці ДСНС проводять рятувальні роботи.

Профілактика пожежної та мінної безпеки, особливо в дитячих та шкільних закладах, – є одним із пріоритетних напрямків діяльності рятувальників.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Схожі матеріали