Житомир: безпековий тиждень тривав в декількох садочках міста

clock
24.05.2024 14:11

Безпека підростаючого покоління понад усе, саме тому ДСНСники спільно із поліцейськими постійно навчають дітей правил безпеки життєдіяльності. Так, упродовж тижня в дошкільних навчальних закладах Житомира проходили безпекові заходи під назвою “Я за безпеку!”.

Зокрема, в садочку №26 захід розпочався з виступу кінологічних собак. Програма кінологів передбачала ряд завдань, які повинні були виконати чотирилапі. А от з працівниками поліції охорони маленькі вихованці вчили правила дорожнього руху. Аби захід був не лише пізнавальний, але й цікавий, надзвичайники показали дітлахам пожежний автомобіль та спорядження, яке використовується для ліквідації надзвичайних подій та порятунку людей. 

А в садочку №35 малюків розділили на дві групи. Одна група були “рятувальники”, а інша “поліцейські”. Малеча напрочуд була активною, багато цікавилася та показувала бездоганні знання з безпеки життєдіяльності. І навіть коли виникла умовна пожежа, разом з рятувальницею діти не розгубилися, а навпаки справно загасили її за допомогою вогнегасника.

Приємним сюрпризом для вихованців садочка стало знайомство з пожежним автомобілем. Позитивні та незабутні емоції у дітвори викликав водяний “фонтан”.

Схожі матеріали