Запрошуємо на навчання до Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ

clock
01.03.2024 15:47

Головне управління ДСНС України у Житомирській  області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.

Відбір проводиться серед абітурієнтів з числа цивільної молоді (на базі повної загальної середньої освіти) на спеціальності за освітнім ступенем бакалавр:

  • 272 «Авіаційний транспорт» (за освітніми програмами «Аеронавігація» (пілот), «Оператор безпілотних літальних апаратів», «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів (технік-механік));
  • 173 «Авіоніка» (за освітньою програмою «Авіоніка» (технік-електрик обладнання повітряних суден)).

Для вступу необхідні: результати Національного мультипредметного тесту 2024 року (українська мова, математика, історія України та один на вибір: біологія, фізика, хімія, іноземна мова, географія, українська література), мотиваційний лист та зареєструватись в особистому кабінеті вступника ЄДЕБО не раніше 01.07.2024р. При цьому можуть подаватися: Національний мультипредметний тест (НМТ) 2022-2024 рр. або тести зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року.

Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 17 років, які мають повну загальну середню освіту або закінчують середні навчальні заклади у 2024 році, за станом здоров'я придатні пройти комісію авіаційних медичних центрів (АеМС), яким надані повноваження на проведення медичної сертифікації авіаційного персоналу цивільної авіації, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в підрозділах ДСНС України.

Після закінчення навчання випускникам гарантується працевлаштування у Спеціальному авіаційному загоні Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин) відповідно до набутого ними освітньо-кваліфікаційного рівня.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до районних управлінь та пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС за місцем проживання або до відділу персоналу Головного управління ДСНС України у Житомирській області за адресою:

 м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, 67-Б, телефон для довідок: 8-0412-42-15-23

ДЕТАЛЬНІШЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://klk.univd.edu.ua/uk

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Схожі матеріали