Рятувальники взяли участь у  тренуванні сил та засобів лісових пожежних команд для ліквідації умовних масштабних, складних і тривалих пожеж у лісовому фонді (ВІДЕО)

clock
24.05.2024 17:08

Тренування щодо ліквідації умовних масштабних, складних і тривалих пожеж у лісовому фонді пройшли на базі філії «Звягельське лісове господарство» у співпраці з Держлісагентством, Житомирською ОВА, ДП «Ліси України» та ДСНС в області. 

Під час навчань використовувались найсучасніша техніка: пікапи з лісопожежними модулями, пожежні автомобілі, лісопатрульні авто, мотоцикли і квадроцикли, ємності для підвозу води та інші засоби пожежогасіння, які з’явилися на озброєнні як лісівників так і рятувальників. За допомогою спецтранспорту вдається не тільки оперативно виявляти загоряння в лісових масивах, але й швидко їх ліквідовувати.

У ході тренувань лісокористувачі залучили і важку техніку – лісопожежний всюдихід для подолання найскладніших водних перешкод і прокладання мінералізованої смуги навколо умовного осередку вогню та пожежний танк, переданий з Харківщини, який здатен прокласти 3,8-метрову мінералізовану смугу на потенційно небезпечній місцевості.

Загалом гарна комунікація та співпраця між всіма захисниками лісу дозволи провести захід на гідному рівні.

Схожі матеріали