На Прикарпатті відбувся семінар комунікаційних підрозділів ДСНС України (відео)

clock
22.04.2024 11:40

Щодня вони працюють на місцях обстрілів, надзвичайних подій та ситуацій пліч-о-пліч із героями без зброї. Комунікаційники ДСНС постійно ризикують своїм життям аби показати всьому світу героїчну та вкрай небезпечну роботу рятувальників і ті злочинні дії, що вчиняє ворог на українських територіях. Аби вдосконалити навички та вміння під час роботи та ще ефективніше взаємодіяти з представниками медіа, для комунікаційних підрозділів ДСНС за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні проведено семінар “Комунікаційна складова роботи підрозділів ДСНС в умовах воєнного стану”.

Впродовж двох днів учасники обговорювали нові підходи до подачі інформації для офіційних вебсайтів та сучасні тенденції ведення соціальних мереж. Зокрема, представники комунікаційних підрозділів мали інтенсив з кризових комунікацій, де обговорили алгоритми реагування на кризові ситуації та у групах пропрацювали практичні кейси щодо комунікації різного роду подій.

Оскільки робота представників пресслужб постійно пов’язана із стресом, під час однієї з сесій комунікаційники мали змогу дізнатися, як боротися з професійним вигоранням та позбавлятися емоційної напруги. 

Крім того, учасники обговорили питання проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи на деокупованих територіях. Комунікаційники ділилися досвідом фото-, відеодокументування в умовах війни. Фахівці пресслужб, які працюють у прифронтових регіонах, розповіли про особливості роботи під час постійних ворожих атак.

Разом з тим, обговорено проведення спільних інформаційних кампаній ДСНС та UNICEF Ukraine для підростаючого покоління, а також розповсюдження навчальних поліграфічних матеріалів та проведення безпекових заходів для дітей та молоді.

За професійні та самовіддані дії під час висвітлення діяльності підрозділів Служби порятунку працівники комунікаційних підрозділів отримали відомчі нагороди.

Працюємо заради безпеки українців з вірою у Перемогу!

 
 
 
 
 
 
 
Схожі матеріали