Контраст
Шрифт

Коростень: жінка врятувала двох підлітків, які провалилися під кригу

clock
08.12.2023 10:35

7 грудня приблизно о 16:00 по лінії “101” надійшло повідомлення від працівників поліції, що на річці Уж у м. Коростень провалився під кригу підліток. За вказаними координатами негайно виїхали рятувальники, також одночасно було викликано швидку допомогу. 

На місці з'ясувалося, що провалилися під лід двоє підлітків — 10-ти та 11-ти років. Спочатку почав тонути молодший, його товариш одразу почав кликати на допомогу дорослих та одночасно допомагати йому вибратися з крижаної пастки. Але він не розрахував власні сили і також опинився під водою. 

Поштарка Тетяна, яка мешкає недалеко від водойми, почула дитячий крик і одразу кинулася на допомогу. Взявши собачий повідок у жінки, яка неподалік вигулювала свого улюбленця, кинула меншому та із останніх сил витягла його на берег. 

Далі Тетяна залізла у крижану воду та допомогла старшому підлітку дістатися ближче берега. По прибуттю до місця події бійців ДСНС, працівник Поліції охорони ніс останнього на руках та вже на березі передав рятувальникам, які донесли обох хлопців до швидкої. Наразі лікарі в медичному закладі надають підліткам необхідну допомогу та обстежують. Загрози життю неповнолітніх немає.

ГУ ДСНС України

у Житомирській області

4.png

Схожі матеріали