Кравець Олександр Васильович

Кравець Олександр Васильович

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області

Народився 2 листопада 1981 року у м. Житомир. На службі з вересня 1999р.

Освіта - повна вища:

- у 2002 році закінчив Львівський інститут пожежної безпеки Міністерства внутрішніх справ України за спеціальністю «організація та техніка протипожежного захисту», кваліфікація – молодший спеціаліст протипожежного захисту;

- у 2010 році здобув педагогічну освіту, закінчивши Житомирський державний університет імені Івана Франка,  спеціальність – педагогіка і методика середньої освіти, кваліфікація – вчитель історії та правознавства;

- у 2013 році закінчив академію пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України, напрям підготовки – пожежна безпека, кваліфікація – бакалавр пожежної безпеки;

- 2015 рік – Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, спеціальність – пожежна безпека, кваліфікація – інженер з профілактичних робіт.

Трудова діяльність:

Розпочав трудову діяльність з червня 2002 року на посаді інспектора служби державного пожежного нагляду Житомирського району управління МВС України в Житомирській області. У часи реорганізації підрозділів пожежної безпеки УМВС та переходу їх до системи МНС України, починаючи з 2003 року, працював інспектором групи державного пожежного нагляду по обслуговуванню сільської місцевості 11-ї самостійної державної пожежної частини Житомирського району.

У березні 2004 року призначений на посаду начальника сектору активних і пасивних засобів протипожежного захисту Головного управління МНС України у Житомирській області, яким керував по жовтень 2011 року. Зі створенням Державної інспекції техногенної безпеки України, у листопаді 2011 року очолює відділ забезпечення діяльності Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області.

Згідно з Указом Президента від 24 грудня 2012 року №726/2012 Державна інспекція техногенної безпеки України реорганізована у Державну службу України з надзвичайних ситуацій. З квітня 2013 року Олександр Кравець зарахований в кадри ДСНС України і очолює сектор ліцензування відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Житомирській області.

З серпня по жовтень 2014 року працює на посаді заступника начальника Житомирського міського відділу Управління ДСНС України у Житомирській області. Далі знову очолює сектор ліцензування в Управлінні ДСНС України у Житомирській області.

З останньої посади «начальника сектору нормативно-технічної роботи, контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Житомирській області» підполковник служби цивільного захисту Кравець Олександр Васильович призначений заступником начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Житомирській області (наказ ДСНС України по о/с від 24.06.2020 р. №235).

Нагороджений нагрудним знаком «Кращому працівникові пожежної охорони» у 2010 році, Почесною грамотою ДСНС України у 2019 році.