ГоловнаОстанні новини12 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Сергій Безносюк: На Житомирщині проведено технічну інвентаризацію 680 захисних споруд цивільного захисту, а це – 60% від їх загальної кількості

Опубліковано: 12.02.2019, 09:18

Такі цифри начальник Управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Сергій Безносюк оприлюднив на нараді керівного складу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за підсумками роботи області у сфері цивільного захисту у 2018 році.

Приведення захисних споруд цивільного захисту в готовність до використання за призначенням та завершення заходів з їх технічної інвентаризації було одним з найважливіших завдань цивільного захисту області на 2018 рік.

«Усього на обліку перебуває 1134 захисні споруди цивільного захисту: 126 сховищ та 1008 протирадіаційних укриттів. З них 96 (9%) готові до використання за призначенням, 672 (59%) обмежено готові та 366 (32%) не готові. Однак, серед неготових споруд більшість поставлені на облік помилково. Значна їх кількість зруйновані або ж демонтовані. За увесь період проведення заходів з технічної інвентаризації в області проінвентаризовано 680 захисних споруд (60% від їх загальної кількості)»,  – доповів Сергій Безносюк.

У той же час в Житомирі, Коростені, Бердичеві, Овруцькому, Лугинському, Малинському, Романівському та Коростенському районах заходи з технічної інвентаризації захисних споруд практично завершені на 100%. 

Керівництвом області поставлено завдання продовжити ці заходи в поточному році і закінчити проведення технічної інвентеризації захисних споруд, зняти з обліку Фонду захисних споруд безпідставно обліковані протирадіаційні укриття, зруйновані та демонтовані споруди.

Окремо Сергій Безносюк наголосив на проблемі відсутності фахівців з питань цивільного захисту у більшості районних державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Ці завдання наразі покладено на структурні підрозділи та посадових осіб, діяльність яких не пов’язана з виконанням заходів цивільного захисту, а це не відповідає вимогам Постанови КМУ №606. 

Також на нараді зазначалося, що торік в області успішно проведено 4 командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Попільнянської, Любарської, Олевської та Малинської районних ланок територіальної підсистеми. Проведені тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на об’єктах зберігання боєприпасів. Основна увага в рамках цих тренувань звернена на відпрацювання практичних питань оповіщення населення та проведення евакуації в безпечні місця мешканців, які потрапляють в зону можливого враження, особливо мало мобільних груп населення. Відпрацювання подібних питань заплановані і на поточний рік.

Серед інших завдань у сфері цивільного захисту – це проведення в області нової патріотичної гри для молоді «Джура», яка стає все популярнішою в Україні. Натомість змагання-випробування юних рятувальників «Школа безпеки» До її проведення учасників наради закликали активно долучитися і в містах, і в районах області.

dsns-2.JPGdsns-6.JPG

У ДСНС України

у Житомирській області


   
Останні новини
19 Лютого14:58 У Києві стартували міжнародні командно-штабні навчання з реагування на аварію з великою кількістю постраждалих
19 Лютого11:59 В області стартували громадські акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Лютого09:55 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 2 тисячі вибухонебезпечних предметів
18 Лютого11:37 Увага!!! Управління ДСНС Житомирщини застерігає: горить суха трава!
18 Лютого11:04 Олег Шахрай: До 15 березня фахівці ДСНС перевірять 1249 об’єктів, на яких розташовуватимуться виборчі дільниці
18 Лютого09:17 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 71 особу та ліквідували 974 пожежі
18 Лютого08:47 Увага! Небезпека пічного опалення!
17 Лютого08:47 Подбайте про безпеку Ваших батьків!
15 Лютого09:58 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у побуті!
15 Лютого08:57 Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля запрошує на навчання
15 Лютого08:32 Заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький нагородив пам'ятними медалями працівників ДСНС-ветеранів бойових дій в Республіці Афганістан
14 Лютого16:57 Щоб запобігти виникненню пожеж, рятувальники області продовжують проводити широкомасштабні відпрацювання житлових секторів (ФОТО, ВІДЕО)
14 Лютого12:57 Олег Шахрай: необережність під час куріння торік стала причиною 245 пожеж в області, як наслідок – 39 курців загинули з власної необачності (ФОТО, ВІДЕО)
14 Лютого12:10 До попередження надзвичайних ситуацій рятувальники залучили профільні відомства та установи
14 Лютого07:42 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 1,5 тисячі вибухонебезпечних предметів
Останні новини